AVCILAR GÜNLÜK KİRALIK

        Avcılar günlük kiralık konaklama sektörü olarak sizi İstanbul’un yoğun yaşam mücadelesinden alıp, huzur kaynaklarına ilham olmuş dairelerimizde; hijyen ve temizliğin yanı sıra, hürmet etmeyi standart yaşantımıza konsept edinmiş bir şekilde ağırlamanın gururunu yaşıyoruz. Yıllarca edinmiş olduğumuz tecrübeyi, siz değerli misafirlerimizi refah içinde karşılamak için 7/24 hizmetinizdeyiz.

AVCILAR GÜNLÜK KİRALIK EV

    1+0 ve 1+1 dairelerden oluşan, günün yorgunluğunu atmak için standart bir düzenle geçen iş hayatınıza konaklama  süresi fark etmeksizin; cüzi bir miktar karşılığında tatlı bir araya ne dersiniz ? Avcılar günlük kiralık ev konseptinde sizlere yabancılık çekmeyeceğiniz temiz ve huzur dolu bir ortam hazırlıyor.

AVCILAR GÜNLÜK KİRALIK DAİRE

Hayatın devamlı aktığı semte, temiz ve güvenilir bir ortam için avcılar günlük kiralık daire size hizmet sunmaktadır. Size bu sektörde tüm kolay ayrıcalıklarla beraber en iyi alışveriş merkezlerinden faydalanmayı ; ailenizle elit bir yaşam sürebileceğiniz bir ortam sağlamayı hedefleyen konaklama sektörüyüz.

AVCILAR GÜNLÜK EV 

        Daha önce unutulmamış anılarınızın arasına, Avcılar günlük ev ailesinin katkılarıyla daha yeni ve özel anılarınızı eklemeye ne dersiniz ?  Ailenizle beraber yoğun günleri geride bırakıp; tatil tadında, şehrin kalabalığının dışında Avcılar semtinde sahile yakınlığı ile aynı zamanda bir çok alışveriş merkezine yürüme mesafesinde olan, saat fark etmeksizin her türlü kolay ulaşımla tabi tutulan günlük evlerimizde güven içinde kalabilirsiniz.

AVCILAR GÜNLÜK DAİRE

        Yüz ölçümüyle ters orantıda olan mega şehir İstanbul’da; kendi evinizdeymiş gibi rahat, tatildeymiş gibi eğlenceli bir tadı olan Avcılar günlük daire, hizmet ve hürmette sınır tanımaksızın; dilediğiniz kadar kısa ve uzun konaklama ile belirli bir saate tabi tutulmaksızın cüzi gece fiyatlaryla tutabilirsiniz.

05313939526

05313939526